Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Listopad 2019 >>
Po Ut St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Přechod na whitelist - diskuze
admin admin
Zde můžete diskutovat o změnách na našem serveru a přechodu na whitelist.

Peppermint hráč na whitelistu
Po dokladnom prestudovani vsetkych informacii tykajucich sa zmien som skromneho nazoru ,ze je to trochu prehnane. Pre eliminciu cudzincov a nahodnych hracov ,ktori nie su oboznameni s povahou servera stacilo zaheslovat server a heslo dat do pravidiel. Usetrila by sa tym administracia.Úsměv

Kenobi hráč na whitelistu
Po prostudování všech nových informací musím rozhodně smeknout, protože dát to dohromady muselo trvat opravdu hodně času. Nedočkavci už teď asi pochopili. Super jsou hlavně ty jízdní řády, to je pecka. Naopak pošta se mi zdá jako trošku složitější projekt a mám trochu obavy zda bude využívána, ale to ukáže až čas. Ještě mám dotaz, zda bude s přechodem na WL proveden rovnou wipe, nebo ne a bude tedy potřeba přesunout úložiště ze zakázaných oblastí.

Poklakni hráč na whitelistu
Kenobi napsal:

Po prostudování všech nových informací musím rozhodně smeknout, protože dát to dohromady muselo trvat opravdu hodně času. Nedočkavci už teď asi pochopili. Super jsou hlavně ty jízdní řády, to je pecka. Naopak pošta se mi zdá jako trošku složitější projekt a mám trochu obavy zda bude využívána, ale to ukáže až čas. Ještě mám dotaz, zda bude s přechodem na WL proveden rovnou wipe, nebo ne a bude tedy potřeba přesunout úložiště ze zakázaných oblastí.

tiey cakam na info ohladom wipe lebo chcem byt kozusinar a uz mam celkom velke zasoby kozi a masa

ondreas hráč na whitelistu
S wipom to tiez nechapem lebo sa nieco basni v blizkej dobe o 0.60 cize by bol dalsi wipe .

big-foot admin
Peppermint: Je to vždy otázka .... ale za mě je WL pořád lepší varianta. Máš pravdu, že u cizinců by to pomohlo, ale lidé, kteří chtějí škodit si cestu a najdou a pokud by heslo bylo rovnou uvedeno v pravidlech nebo by ho věděli jen hráči, kteří by měli přístup na server .... tak dříve nebo později by se to heslo dostalo ven. S WL si myslím, že jen oproti "heslu" je furt větší "kontrola", ale i jak říkáš větší administrativa.

ondreas: Ano s přechodem na WL bude proveden wipe perzistence. Ale o termínu budete všas informování. A co se týká 0.60. Pro mě osobně, vzhledem, jak postupují práce na Dayz u vývojářů, tak v brzké době neočekávám, osobně, update .... A vzhledem k tomu, jak se server restartuju a jak na některých místech není třeba žádný loot, tak nejpozději s příchodem WL bude wipe.
Upravil/a big-foot admin dne 25-01-2016 10:37

Honzik hráč na whitelistu
Myslim ze nekdo rikal ze chtej davat na konci unora patch ale to mozna byl sum, bude wipe i veci co mame u sebe?

Hulini hráč na whitelistu
Honzik napsal:

Myslim ze nekdo rikal ze chtej davat na konci unora patch ale to mozna byl sum, bude wipe i veci co mame u sebe?

Myslim že by to špatný nebylo, prostě komplet restart a začít se vším na novo... Kort po tom co sem viděl v jedný hale o víkend....

[img]http://s15.postimg.org/xl0gn2j4r/221100_screenshots_2016_01_23_00001.jpg[/img] is not a valid Image.

Dobrý nový pravidlo že ke jménu klanu je potřeba i jméno Mrknutí

ondreas hráč na whitelistu
Tak tato fotka ma dostala :-D tomorowland afterka Šklebící se

Murphy admin
Honzik napsal:

Wipe bude pouze persistence (stany, auta, barely), postava zůstane (vše co máš na postavě)
DAYZ clan [B.I.A] Brothers In Arms since 1.3.2014

Peppermint hráč na whitelistu
k 0.60 som cital ,ze tam ma byt aj podpora modov. Tak ma napadlo , ze by sa mozno teoreticky dal vytvorit PVE mod ,respektive upravit combat sytsem tak ,aby sa hraci nemohli medzi sebou zabijat.Úsměv
Upravil/a Peppermint hráč na whitelistu dne 25-01-2016 12:43

admin admin
Peppermint napsal:

k 0.60 som cital ,ze tam ma byt aj podpora modov. Tak ma napadlo , ze by sa mozno teoreticky dal vytvorit PVE mod ,respektive upravit combat sytsem tak ,aby sa hraci nemohli medzi sebou zabijat.Úsměv

Uvidíme, jestli toto bude v 0.60 obsaženo, jaké budou vůbec možnosti modování v alfě/betě a co by takový mód udělal už tak s dost nestabilním serverem. Nicméně jestli tato možnost bude, je to dobrá zpráva. Necháme se překvapit Úsměv.

Murphy admin
Já bych ohledně té 0.60 tak happy nebyl. Nemyslím si, že už v 0.60 bude možnost podpory modů, když vidím jak jde vývoj Dayz rychle. Jinak až to někdy bude, tak určitě možnosti "nepoškození" jiného hráče využijeme Úsměv
DAYZ clan [B.I.A] Brothers In Arms since 1.3.2014

Andrej-svk hráč na whitelistu
chel by som sa na Wl pihlasit ale nwm kade na servry

Jan hráč na whitelistu
V nových pravidlech je zmíňka o mapě a vyznačenými lokacemi. Žádnou mapu jsem tu ale nenašel. Je tu nebo teprve bude?

admin admin
Chci Vás všechny požádat, abyste si kompletně přečetli pravidla a tento příspěvek - http://batdayz.eu...#post_2431 , kde jsou napsány veškeré informace o zavedení whitelistu. Tam je mimo jiné uvedeno, že mapu serveru najdete na: http://batdayz.eu.../index.htm - Zatím je zde vyznačen jen jeden projekt, který mají na starost admini + zóny + autobusové zastávky, ostatní projekty budou na mapu doplněny před zavedením whitelistu, zatím se na ně hráči přihlašují.

Pokud si všechno projdete, ušetříte čas sobě i nám.

AleaiactaestSvK hráč na whitelistu
Celé som si to prečítal a trošku sa obávam červenej admin zóny. V pravidlách sa píše, že vstup do tejto zóny sa trestá banom. K sinistoku som chodieval celkom často aj po tej ceste. Často keď som behal po okraji mapky tak som sa stratil v týchto miesta. Takže tí čo sa stratia a vlezú do tejto oblati 51 tak dostanú ban? Nešlo by to nejak oplotit alebo ak hráč vlezie do tejto zóny , dostal by hlášku treba " vstupuješ do zakazanej zóny", pripadne nejaký ten zátaras na cestu.
-------------------------------------------------------------
-Classified-

admin admin
AleaiactaestSvK napsal:

Celé som si to prečítal a trošku sa obávam červenej admin zóny. V pravidlách sa píše, že vstup do tejto zóny sa trestá banom. K sinistoku som chodieval celkom často aj po tej ceste. Často keď som behal po okraji mapky tak som sa stratil v týchto miesta. Takže tí čo sa stratia a vlezú do tejto oblati 51 tak dostanú ban? Nešlo by to nejak oplotit alebo ak hráč vlezie do tejto zóny , dostal by hlášku treba " vstupuješ do zakazanej zóny", pripadne nejaký ten zátaras na cestu.

Toto zatím není možné. Prostě pokud budeš na severu, budeš si muset dávat pozor. Pro lepší orientaci doporučuji kompas nebo můžeš používat mapy, buď serverovou na http://batdayz.eu.../index.htm nebo na izurvive či dayzdb.

Jsou dvě možnosti, 1) bude zóna nebo 2) server se bude se zamykat mnohem častěji než kdyby zóna nebyla.

admin admin
Ohledně registrace na whitelist, jsem rád, že hráči používají nevulgární a jiné nezávadné přezdívky, nicméně pokud by šlo, nepoužívejte i přezdívky ve stylu Mujpocitac, Notebook a tak dále. Přezdívka ve hře se samozřejmě dá změnit.

AleaiactaestSvK hráč na whitelistu
kompas a mapu používam, ale i tak sa človek občas stratí. Neuvažujete, že by ste to dali do veznice? Tak je to ostrov obklopený vodou a na rozdiel od skalisty island myslim , že nemá spawn.
-------------------------------------------------------------
-Classified-

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2019 17:45
Pokud by měl někdo zájem o společné hrání, ale podmínkou je PVE hraní, tak zde: https://discord.gg
/wzK9Hq9

24-07-2019 02:52
Koukám,že je to tu mrtvé.Snad by nevadila malá reklama domácího serveru. Snažíme se ho nastavit více do HC. Kdyby měl někdo zájem najdete nás na FB, DZSALauncheru: Empty World CZ/SK

12-07-2019 21:02
Úsměv ahoj je zde prázdno Vyděšený

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server