Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Září 2019 >>
Po Ut St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Herní projekty - diskuze
admin admin
Zde můžete diskutovat o herních projektech na serveru.

Ancap hráč na whitelistu
Hoj,

Jen bych se chtěl zeptat na "box" zápasy? Abych s tím už případně v budoucnu neotravoval -)
Chápu, že se jedná o pve server, ale myslím, že na uzamčeném serveru by to šlo, nemusel by se pak sledovat log.

Diky.

Honzik hráč na whitelistu
Ahoj, měl bych zájem o autoservis popřípadě autodpravu.

admin admin
Ancap napsal:

Hoj,

Jen bych se chtěl zeptat na "box" zápasy? Abych s tím už případně v budoucnu neotravoval -)
Chápu, že se jedná o pve server, ale myslím, že na uzamčeném serveru by to šlo, nemusel by se pak sledovat log.

Diky.

To, že bude server "polouzavřený" pod whitelistem, není úplná garance PVE hry. My admini budeme muset log sledovat i tak a pročítat hromady pěstních soubojů by nám zabralo opravdu hodně času. Dále viz nová pravidla bod. 1.5. Nicméně tu budou eventy a třeba je možné nějakou takovou akci někdy udělat.

admin admin
Honzik napsal:

Ahoj, měl bych zájem o autoservis popřípadě autodpravu.

Napiš mi soukromou zprávu.

Peppermint hráč na whitelistu
projekty vyzeraju super ,ale ten drevorubec ....no napada ma jedno prislovie . Naco nosit drevo do lesa? Úsměv

admin admin
Peppermint napsal:

projekty vyzeraju super ,ale ten drevorubec ....no napada ma jedno prislovie . Naco nosit drevo do lesa? Úsměv

Je to taky o zábavě a komunitním hraní. Pár příkladů, v hospodě bude grilovačka, tak si hospodský(á) objedná u kurýra dovoz dřeva. Bude se konat serverová akce a budou k ní potřeba kopí, tak dřevorubci dojde objednávka poštou. Nebo se skupina hráčů vydá na ryby, dvě udice si vyrobí (aby si to zkusili), ale pro další dvě si třeba dojede autobusem do pily nebo zadají objednávku a tak dále Úsměv.

Ancap hráč na whitelistu
admin napsal:

Ancap napsal:

Hoj,

Diky.

To, že bude server "polouzavřený" pod whitelistem, není úplná garance PVE hry. My admini budeme muset log sledovat i tak a pročítat hromady pěstních soubojů by nám zabralo opravdu hodně času. Dále viz nová pravidla bod. 1.5. Nicméně tu budou eventy a třeba je možné nějakou takovou akci někdy udělat.

Díky. Myslel jsem se to tak, že by se to udělalo formou eventu na "zamknutém" serveru. Bylo by přihlášeno třeba 20 lidí (ti by třeba dostalo nové heslo na server v tu chvíli???), ti by se v době eventu sešli např. v Gorce. Kdo by běhal jinde po mapě, toho by třeba admini kicknuli ze hry ven. Tzn. 20 lidí v Gorce by podle předem daných pravidel (žádná helma, boxer atd) boxovalo po kolech proti sobě, vždycky by tam byl "lékař" (někdo, kdo je ošetří, když padnou do bezvědomí). Mohlo by se hrát o ceny nebo taky ne, to by se doladilo. Nicméně po skončení akce by se server vrátil do normálního stavu (open for all on WL) a log by zase mohl jít sledovat.
Pointou je, že kdyby to byl event od 2000 do 2100 a byly by ve hře jen hráči účastnící se eventu, tak by se na tu hodinu log sledovat vesměs nemusel.
Ale je to jen návrh.

Axerys hráč na whitelistu
Peppermint napsal:

Tak ono je to všechno trochu zbytečný, takovej výrobce předmětů ze zvířat taky naplní prodejnu za výkend a pak bude týdny střílet zombie, než ho někdo vykoupí... Ale jestli budeme vymýšlet blbosti, jako jsou třeba grilovačky v kostýmech, tak bude práce pro všechny?
Jen jsem úplně nepochopil, jestli a jak se bude platit ... případně jestli jde o čistě komunistickou ekononomiku?
Jinak taky bych klidně připravoval zboží ze zvířat, ale nejvhodnější by mi přišla prodejna na pobřeží, protože tohle zboží bude nejvíc žádané mezi fresh hráči Mrknutí

admin admin
Jak zbytečné, jde prostě o zábavu. Nikoho do projektů nenutíme, ten kdo je bude chtít dělat, může se nám přihlásit, kdo nechce nemusí.

A zkus si napřed vše přečíst. Hned v prvních větách v příspěvku o projektech se píše:

Jak už bylo řečeno ve zprávě týkající se zavedení whitelistu a úpravy stávajících pravidel, na serveru budou zavedeny projekty ve formě obchodů a různých služeb. Až na jednu výjimku se bude jednat o věci, které jsou jen "vykraftěné" z obnovitelných zdrojů, z pochopitelných důvodů žádné shromažďování lootu. Slovo obchod berte s uvozovkami, protože vše v obchodě bude zdarma, samozřejmě jako poděkování můžete hráči, který má projekt na starost dát nějakou drobnost, určitě ho to potěší ...

Toto je celkově filozofie friendly hry, kde by spíše než vyměnit za něco mělo fungovat poskytnout, darovat. A pokud ti něco připadne jako blbost, nemusíš se toho zúčasnit. Pro někoho je blbost mít co hodinu rozflákaný mozek někde na letišti a pořád dokola, pro dalšího něco jiného.

admin admin
Ancap napsal:

Díky. Myslel jsem se to tak, že by se to udělalo formou eventu na "zamknutém" serveru. Bylo by přihlášeno třeba 20 lidí (ti by třeba dostalo nové heslo na server v tu chvíli???), ti by se v době eventu sešli např. v Gorce. Kdo by běhal jinde po mapě, toho by třeba admini kicknuli ze hry ven. Tzn. 20 lidí v Gorce by podle předem daných pravidel (žádná helma, boxer atd) boxovalo po kolech proti sobě, vždycky by tam byl "lékař" (někdo, kdo je ošetří, když padnou do bezvědomí). Mohlo by se hrát o ceny nebo taky ne, to by se doladilo. Nicméně po skončení akce by se server vrátil do normálního stavu (open for all on WL) a log by zase mohl jít sledovat.
Pointou je, že kdyby to byl event od 2000 do 2100 a byly by ve hře jen hráči účastnící se eventu, tak by se na tu hodinu log sledovat vesměs nemusel.
Ale je to jen návrh.

Beru to na vědomí. Až bude whitelist, můžeme to ještě prodiskutovat a když to bude mít podporu, akce se může klidně někdy uskutečnit.

Axerys hráč na whitelistu
Tak já proti těm projektům nic nemám, je to lepší než se mezi sebou pro zábavu střílet Šklebící se Ale když byl zmíněn dřevorubec, tak je třeba uznat že to je dobrý příklad závazku který nebude obnášt to že by dřevorubec dnes a denně musel trávit hodiny herního času kácením ... jen mi připadalo že ne každý porozuměl tomu že se asi nepočítá s tím že by zboží mizelo nějak extrémně rychle - tím jsem myslel "zbytečné" - umím si představit že o jídlo, šípy, kožené vesty, batohy a zřeba i čutory by mohl být zájem tak nějak neustále, ale čas od času se třeba najde někdo kdo by uvítal i celokožené oblečení ... já jsem rozhodně zvědavý jak se tenhle experiment bude vyvíjet.

Ale když už jsem za prudiče, tak bych rád znovu připoměl, že mi připadá, že kdyby byl jeden obchod se zbraněmy a municí, kde by byli k dispozicy dva kusy od všech druhů zbraní a vylepšení + např 200 od všech nábojů, tak to bude mít menší dopady na loot, než když bude mít každý hráč rezervní zásobu oblíbených zbraní, uniforem a 200 kusů těch tří druhů munice které používá (ale nejsem odborník, takže můžeme prostě zkusit počkat jestli se po wipu hráči umoudří, nebo jestli budou zase všechny zajímavé náboje nasyslené v několika stanech)

+ možná ještě: opravdu 4 barely na hráče místo malých stanů, nebo jsem to pochopil špatně? To je tolik barelů, aby se s nimi mrhalo na ohniště a úložiště?

big-foot admin
Axerys: Chtěl bych Tě poprosit, aby si zde řešil pouze "projekty na serveru". Jak je psáno v pravidlech, který si jistě pročetl, že projekty je potřeba odzkoušet a ty o které nebude zájem se třeba postupem času vyřadí a případně, pokud hra dovolí přidají další.

Pokud se týče druhé části. Pokud si četl pravidla, tak je zbytečné, aby se mluvilo o projektu " obchod se zbraněmi" když v pravidlech, že jediný projekt, který nebude založen na kraftění je autoservis a taky, když je projekt Hostinec, kde lidé budou psát vzkazy na kterých bude třeba i mimo jiné požadavek na náboje, zbraně atd atd. I díky tomu dojde k rotaci lootu.
Proto si myslím navrhování projektů typu obchod se zbraněmi apod. je zbytečné, protože to vede k veřejnému shromažďování lootu a případného harampádí ( viz. předchozí zkušenosti ).

A co se týče počtu stanů a barelů:

viz: 5.4) Je doporučeno vlastnit 2 velké stany a 4 malé stany nebo barely na hráče.

Důležité je zde slovo doporučeno, ale hlavně vždy je důležitý osobní úsudek každého hráče .... Samozřejmě pokud by se našel echt velký tábor, tak se samozřejmě zredukuje.

Axerysi, pokud máš i nadále nějaké rozumné připomínky k tématu "projekty" tak je sem piš, ale poprosil bych Tě, pokud máš nějaké dotazy nebo připomínky k jiným tématům, nebo je ti třeba něco nejasné ohledně pravidel, tak piš soukromou zprávu mně. Rád to s tebou proberu, ale prosím nepiš jsem věci, které z logiky pravidel a připravených projektů nelze uskutečnit. Díky moc

Andrej-svk hráč na whitelistu
Ahoj chcel by som sa uchádzať o miesto servisaka alebo jeho pomocníka... Rád hram na vašom servery a rád pomáham ľudom a chcel by som aj naďalej . Moc dík

Tak se dohodneme ze budes muj pomocnik Úsměv sam bych to nedaval Úsměv Beres?

OK ak sces tak do wp ti mozem dat fn fal

ja mam vseho dost Úsměv

Honzi len poto mak budeme mat auto tak bude spolocne ci tvoje?

Hele az bude WL, tak se pak dohodnem urcite. Pokud snim umis jezdit nebude problem aby jsme snim jezdili oba, hele uvidime jo. Treba admini vyberou nekoho jinyho Úsměv

AleaiactaestSvK hráč na whitelistu
Na profesiách je napisné 2-3 ludí. No ak bude o niektorú profesiu velký záujem, napr 10 ludí, tak bude tam moc makat 10 ludí alebo max 3?
-------------------------------------------------------------
-Classified-

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2019 17:45
Pokud by měl někdo zájem o společné hrání, ale podmínkou je PVE hraní, tak zde: https://discord.gg
/wzK9Hq9

24-07-2019 02:52
Koukám,že je to tu mrtvé.Snad by nevadila malá reklama domácího serveru. Snažíme se ho nastavit více do HC. Kdyby měl někdo zájem najdete nás na FB, DZSALauncheru: Empty World CZ/SK

12-07-2019 21:02
Úsměv ahoj je zde prázdno Vyděšený

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server